Technika grzewcza

Od lat specjalizujemy się w technice grzewczej. Dzięki naszemu doświadczeniu i współpracy z wieloma uznanymi w branży markami jesteśmy w stanie dostarczać Państwu instalacje grzewcze w najlepszym wydaniu, także tym cenowym!

W naszym asortymencie czeka na Państwa szeroki wybór elementów przeznaczonych do różnych typów instalacji centralnego ogrzewania, w tym między innymi piece C.O. w wielu wariantach: piece gazowe C.O., zestawy solarne, także materiały izolacyjne i otuliny przeznaczone do realizacji instalacji. Jak również kotły kondensacyjne, kotły gazowe, kotły stałopalne, kotły elektryczne oraz przepływowe i pojemnościowe ogrzewacze elektryczne. Dużym powodzeniem wśród klientów doceniających komfort i estetykę cieszy się w ostatnim czasie ogrzewanie podłogowe.

Hurtmet nie tylko dostarcza Państwu niezbędne materiały, ale dodatkowo służy pełnym wsparciem technicznym. Nasi pracownicy pomogą w doborze odpowiednich produktów i zadbają o ich dostawę wprost pod wskazany adres. Większość oferowanych przez naszą firmę produktów jest dostępna na miejscu w naszym salonie w Brzegu.

Technika grzewcza

Oferujemy produkty następujących firm